درباره شبکه اکسپولین

شبکه ای عظیم برای طبقه بندی اطلاعات شرکت های نمایشگاهی

شرکت اکسپولین با ایده و ارزیابی های مدیران کارآزموده و جوانان خوش فکر در زمینه های نرم افزاری و حقوقی و بازاریابی اقدام به ایجاد شبکه اجتماعی مشارکت کنندگان نمایشگاهی و کاربران عام و خاص آنها نموده است. این شبکه ارتباطی، امکانات بسیاری برای نزدیکی بین کاربران عام و خاص و مشارکت کنندگان نمایشگاهی در نمایشگاه های بین المللی ارائه نموده است.

در این شبکه شرکت ها اطلاعاتشان را ثبت می نمایند و محصولات و خدمات آنها در هر نمایشگاه به نمایش در می آید تا کاربران عام و خاص بنا بر کاربرد آن، از آن استفاده نمایند.و سپس در صورت تمایل آن را ذخیره و به هنگام نیاز آن را بکار گیرند. اطلاعات شرکت ها آرشیو می شوند تا برای کاربران خاص مشارکت کنندگان در آینده به کار گرفته شوند. چرا که به راحتی می توان با در نظر گرفتن روند سیر گذشته یک شرکت آینده آن و بهبود آن را مشاهده کرد.

چرا اکسپولین؟


پرکاربرد ترین نرم افزار ها

ارایه تمام اطلاعات شرکت ها در هر نمایشگاه چه نمایشگاه جاری و چه نمایشگاهی که تاریخ آن گذشته به طور همزمان و سریع در تلگرام و سایت و اپلیکیشن (دردست طراحی) و همین طور شبکه تماس تصویری و صوتی و پیامکی

ایجاد ارتباط نزدیک ما بین شرکت ها و کاربران دور دست که امکان دسترسی به نمایشگاه را ندارند و یا کاربرانی که میخواهند از تمام لحظات نمایشگاه خود استفاده کنند قابلیت برنامه ریزی و مکان یابی و ذخیره اطلاعات شرکت های دلخواه به همراه محصولاتشان را می دهد.

صنعت منحصر به فرد دانش محور

ارتباطات یکی از مهمترین مسائل شرکت ها برای توسعه و افزایش فروش می باشد. اگر شرکتی بهترین محصول را ارائه دهد و شبکه فروش و ارتباطی قدرتمندی نداشته باشد بی شک بازدهی و عملکرد بهینه را نخواهد داشت. اگر که این ارتباط ضعیف باشد که حتما شرکت ورشکسته خواهد شد.

دسترسی به اطلاعات مهمترین رکن استفاده ی یک محصول یا خدمات می باشد. شرکت هایی که از فناوری های نوین ارتباطی بهره گرفته اند از این پدیده به بزرگی یاد می کنند. و تمام تلاش خود را برای ارتقا آن به کار می بندند.

مزیت هزینه پایین

شما برای خلق یک کارت ویزیت برای شرکت تان و یا کارمندان تان چقدر هزینه می کنید صد، دویست یا سیصد هزار تومان و ... حال برای معرفی کارت ویزیت تهیه شده چقدر زمان صرف می کنید ؟

اکسپولین به شما علاوه بر ارتباطات بین رسانه ای کارت ویزیت دیجیتال ارائه می دهد که کاربران علاقه مند به ذخیره اطلاعات شما به راحتی اطلاعات شما را به همراه کاتالوگ ها یا فیلم های تبلیغاتی شما ذخیره نمایند.

سخنی از بزرگان


Bob Dallmeyer - باب دال میر استاد بازاریابی نمایشگاهی

از آنجا که 75 درصد کل بازدیدکننده ها، با برنامه ریزی قبلی بــرای دیدن غرفه های خاص و اغلب ارزیابی و خرید محصول به نمایشگاه می آیند. برای اینکه شرکت شما یکی از چنین شرکتهایی باشد، تبلیغات پیش از نمایشگاه بهترین راه رســیدن به این هدف است.

اینکام اینترنشنال - موسسه نظر سنجی که دفتر مرکزی آن واقع در شــیکاگو است

نتیجه تحقیق موفقترین شــرکتها نشــان داده که وجه اشتراک همه ی آنها یک چیز اســت: همه ی آنها تبلیغات پیش از نمایشــگاه یا بازاریابی برای مشــتری خاص داشته اند. بعضی شرکتها به اشــتباه گمان میکنند یافتن مخاطب خوب برای نمایشگاه، صرفا وظیفه ی برگزارکننده است. شــرکت کننده های زیرک میدانند که در این مسئولیت شریک هستند و تبلیغات کلید موفقیت است. و نکته ی آخر این که: هر اقدامی که قبل از برپایی نمایشگاه انجام بدهید، هنگام نمایشگاه سود واقعی نصیبتان می کند.

Bob Dallmeyer - باب دال میر استاد بازاریابی نمایشگاهی

بدون برنامه یا شانســی کار نکنید: نمایشــگاهها را بخــش جدایی ناپذیر برنامه فراگیر بازاریابی شرکت خود کنید. تحقیقات نشان داده که شرکت کننده هایی که با برنامه ریزی دقیق، سایر رسانه های بازاریابی را با برنامه های نمایشگاهی خود تلفیق میکنند، در جذب مخاطب خاص خود و تبدیل آنها به فروشنده های مهم و شایسته موفق تر هستند.

Cassidy Angus Deaton - استاد اقتصاد برنده جایزه نوبل

نتیجه ی بررسی رفتار تصمیم گیرنده های اجرایی یا مدیران نشان داده که 46 درصد آنها هنگام حضور در نمایشگاه، کالا خریده اند. و 26 درصد از آنها در آخرین نمایشگاهی که شرکت کرده اند سفارشهای خرید امضا کرده اند. از این رو، برای تیم شما مهم است که محصولات خود را در غرفه بفروشند، نه اینکه به یافتن سرمایه داران قدرتمند بسنده کنند.

Bob Dallmeyer - باب دال میر استاد بازاریابی نمایشگاهی

نمایشگاه ها بخشی از »برنامه فراگیر بازاریابی« هستند، بنابراین تمام برندسازی های وب سایت شما آگهی های پیش از نمایشــگاه، نامه های مستقیم، اطلاعیه ی رسمی و ســایر تبلیغات، میزان درک و هوشــیاری شرکت را بالا برده و سپس تبدیل به اعتماد بازدیدکننده و معرفی یا شناسایی غرفه ی شما می شــود.

اعضای ارشد اکسپولین


اکسپولین با دانش، ابزار های گوناگون ارتباطی و تیمی کار آزموده با بیش از 200 کارشناس فروش تمامی نمایشگاه های کشور را پوشش می دهند .

 • محسن سلیمانی

  مدیر بازاریابی

  دکترای مدیریت اجرایی شاخه بازاریابی

 • ساسان گرجانی

  مدیر عامل

  دکترای مدیریت صنعتی از دانشگاه چالمرز سوئد موسس 5 شرکت دانش بنیان و برگزار کننده دوره های آموزشی cbn (رهبری سازمانی)

 • تصویر راهیل رزمجو

  راهیل رزمجو

  مدیر فنی

  فوق لیسانس معماری کامپیوتر از دانشگاه شریف

 • اکرم محمدی گلبوسی

  مدیر بخش اکسپولین مگزین

  لیسانس ادبیات انگلیسی و فوق لیسانس ادبیات فارسی